Draudimas

Gera būti tikriems, kad Jūs ir Jūsų artimieji sulauksite finansinės paramos tada, kai jos labiausiai reikės, tarkime, nutikus nelaimei. Ramu gyventi, kai pasirūpinta šeimos finansiniu saugumu. Malonu žinoti, kad galėsite įgyvendinti savo ir savo vaikų ateities planus. Gyvybės draudimas – viena iš priemonių, padedančių visa tai pasiekti.

Lietuvoje nuo 2000-ųjų sėkmingai veikianti gyvybės draudimo bendrovė „Bonum Publicum”, Šiaulių banko grupės įmonė, siūlo draudimo paslaugas šeimos finansiniam saugumui užtikrinti:

Draudimo rūšys 
Gyvybės draudimas „Saugi šeima“ Pasirinkus šią Šiaulių banko klientams skirtą paslaugą, apsidraudžiama ir gyvybės, ir traumų dėl nelaimingų atsitikimų draudimu. Tad draudimo išmoka būtų finansinė paspirtis šeimai apdraustojo netekties atveju, taip pat pačiam apdraustajam, jei jis patirtų traumą. Siūlomos nedidelės draudimo mėnesio įmokos, priklausančios nuo pasirinktos vienos iš trijų draudimo sumų. Periodiniu pervedimu mėnesio įmoka būtų nurašoma iš Jūsų sąskaitos Šiaulių banke.
Universalus gyvybės draudimas su kintančiu kapitalu  Investicinis gyvybės draudimas, leidžiantis kaupti ir auginti lėšas jas investuojant pagal pasirinktą investavimo planą ir kartu užsitikrinti finansinę pagalbą ligos, nelaimingo atsitikimo ir (ar) mirties atveju. Viena draudimo sutartimi galite apdrausti visą šeimą.
Vaikų saugios ateities draudimas Gyvybės draudimas, užtikrinantis Jūsų vaikui finansinį pagrindą savarankiško gyvenimo pradžioje ne tik tuo atveju, kai tėvai moka draudimo įmokas, tačiau ir netekus vieno iš apdraustų tėvų. Tokiomis aplinkybėmis įmokas pagal draudimo sutartį toliau moka draudimo bendrovė, pasibaigus draudimo sutarties terminui – vaikui išmokama visa sukaupta suma. Viena draudimo sutartimi galima apdrausti abiejų tėvų gyvybę. 
Universalus gyvybės draudimas su garantuotomis palūkanomis Sutartis, suteikianti galimybę vienu metu ir taupyti, ir užsitikrinti išmoką nelaimės ar ligos atveju. Galiojant draudimo sutarčiai galima  atsiimti dalį sukauptų lėšų, nenutraukiant sutarties. Kaupiamoms lėšoms garantuojamos 1,5 proc. metinės palūkanos per visą draudimo sutarties laikotarpį. 
 Pensijų programa

Pensijų programa leis Jums sutaupyti lėšų savo būsimai pensijai ir jaustis užtikrintai dėl savo ir savo artimųjų ateities. 

Draudimas „Esu saugus“

Pasirinkus šį gyvybės rizikos draudimą, užtikrinama numatyto dydžio išmoka mirties atveju. Papildomai galima pasirinkti draudimą kritinės ligos atvejui, kuris suteikia galimybę gauti numatytą draudimo išmoką, susirgus viena iš 16 sunkių ligų, numatytų kritinių ligų sąraše. Papildomai pasirinkus nelaimingų atsitikimų draudimą, draudimo išmoka mokama traumos ir žūties dėl nelaimingo atsitikimo atvejais. 

Gyvybės rizikos draudimas su mažėjančia draudimo suma Šis draudimas ypač pravartus paskolų turintiems žmonėms. Juo apsidraudęs paskolos turėtojas apsaugo artimuosius nuo netikėtos finansinės naštos jo mirties atveju: mirus apdraustajam, draudimo bendrovė grąžina visą nespėtą grąžinti jo skolos sumą. Draudimo sumą galima pasirinkti atsižvelgiant į turimus finansinius įsipareigojimus.

Kur kreiptis norint apsidrausti?

„Bonum Publicum“ konsultantai visuomet pasirengę padėti Jums sudaryti sutartį, suteikti papildomos informacijos ar atsakyti į klausimus: